CFY Fuarcılık A.Ş
İLETİŞİM – CONTACT

Adres – Adress: Mustafa Kemal Mah. 2143. Sok. Gokceoglu Plaza no: 7/4 Çankaya – ANKARA
Tel: (312) 442 28 20(pbx)
Faks: (312) 442 26 96

SORULARINIZ – ASKED QUESTIONS

Adres – Adress: Mustafa Kemal Mah. 2143. Sok. Gokceoglu Plaza no: 7/4 Çankaya – ANKARA
Tel: (312) 442 28 20(pbx)

Genel Müdüre Mesaj / Send to Manager

Kimden

LİSTE – LIST A CONTACT

Adres – Adress: Mustafa Kemal Mah. 2143. Sok. Gokceoglu Plaza no: 7/4 Çankaya – ANKARA
Tel: (312) 442 28 20(pbx)

Hakan YÜKSELYönetim Kurulu Başkanı / Chairman of the Boardinfo@cyffuar.com.tr
Ercan CANDEMİRYönetim Kurulu Üyesi / Member of the Boardcandemir@cyffuar.com.tr
Mustafa Gültekin GÖKGÜLSatış Müdürü / Sales Managermustafa@cyffuar.com.tr
Mehmet IŞIKSatış Sorumlusu / Sales Representativemehmet@cyffuar.com.tr
Ayça YAVUZSatış Sorumlusu / Sales Representativeayca@cyffuar.com.tr
Merve TATARGörsel Tasarım Direktörü / Visual Art Directormerve@cyffuar.com.tr
Selver KÖSEFinans Sorumlusu / Finance Supervisorfinans@cyffuar.com.tr
İpek ÖZUYARDestek Hizmetleri / Support Servicesservice@cyffuar.com.tr